MARKETİM İSTANBUL PARİS’İN BANLİYÖSÜ ” MONTİGNY-LE BRETONNEUX ” AÇILDI

985
24 Haziran 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’in banliyösü Montigny-le-Bretonneux Marketim İstanbul açıldı. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız ihtiyaç duydukları Türk gıda ürünlerini oturdukları semtte bulamadıkları için her hafta Paris’e inmek zorunda kaldıklarından yakınıyorlardı. Marketim İstanbul açılınca, ihtiyaçları olan gıda ürünlerini haftalık olarak değil çoğu kez günlük olarak alıyorlar.

Açılalı kısa süre olmasına rağmen büyük ilgi gören Marketim İstanbul’a alış verişe gelen bir bayan müşteri0 « Bizi kilometrelerce uzağa alış verişe gitmekten kurtardınız. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır dedi. Bizler Türk gıda ürünü alabilmek için her hafta 40, 50 km uzaklıktaki Paris’e gidiyorduk. İhtiyaç olmasa da aldığımız ürünlerden çoğu kez bir kaç fazla alıyorduk. Ama şimdi öyle değil, her şey taze ve bol çeşit var. Ne iyi ettiniz Marketim İstanbul’a açmakla. « dedi.

Marketim İstanbul’dan alış veriş yaptığımızda, yol için harcadığımız benzen parası cebimizde kalıyor. Fiyatlar da değişen bir şey yok, üstelik burda günlük alış veriş yapıyoruz sebze ve meyve olsun helal et reyonunda bulunan etler taze, uzun zamandır ihtiyaç olduğunu söylüyorduk, sonunda mağazamıza kavuştuk. Seklinde konuşuyor başka bir müşteri.

Bundan böyle, Türk mamülü ürünler almak üzere kilometrelerce uzağa gitmenize gerek yok. Marketim İstanbul, Montigny-le-Bretonneux ve çevresindeki müşteriler için açıldı.

Bir markette bulunması gereken günlük Türk malı ihtiyaç ürünlerini Marketim İstanbul’da bulabilirsiniz. Sebze ve Meyveler taze ve kaliteli. Marketimizde satılan tüm et mamülleri helal sertifikalıdır. Çoğu ürünlerimiz günlük olup siz değerli müşterilerimizin gönül rahatlığı ile ihtiyaçlarını Marketim İstanbul olarak karşılamaktan memnuniyet duyduklarını dile getiriyor market sahibi kardeşler.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 21 = 28