MEDİPAX ALMANYA’DAN SONRA ŞİMDİ FRANSA’DA İLK YENİ MAĞAZASINI AÇTI

16,367
11 Aralık 2015 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Merkezi Almanya’da bulunan Medipax mağazalar zinciri, aynı konsepte Fransa’nın başkenti Paris’I 93 bölgesinde ilk mağazasını açtı. Medipax Mağazaları sahibi Akif Demir, Paris’te Mobilya mağazalar zinciri bulunan Markuz Kesten ile birlikte Paris’in yakın Banliyösü Clichy-sous-Bois’da Müşteri potansiyeli çerçevesinde yeni konsept Medipax satış mağazasını faaliyete geçirdiler. Her müşterinin bütcesine uygun ürün bulunan Medipax mağazasının açılışı dolayısıyla müşterilik ilk gün  akın ettiler.

Fransa’da İlk Mağazayı Paris’te açıtıklarını söyleyen Akif Demir, bundan böyle gelecek aylarda, Fransa’nın bazı büyük kentlerinde aynı konsepte  Markuz Kesten’in temsilci sorumluluğu çerçevesinde benzer mağazalar açacaklarını söyledi. Almanya’daki deneyim ve tecrübelirinden yola çıkarak, aynı sistemi Fransa’da uygulamak istediklerini ifade eden Akif Demir, Fransa pazarında iddialı olduklarını söyledi.

Medipax Mağazalar zincirinin ortağı ve Fransa Temsilciliğini yürütecek olan Markuz Kesten, yeni açılan mağazayla ilgili olarak şunu söyledi: Ben Fransa’da ilk Mobilya üzerine mağaza açan ve daha sonra bunu birkaç mağazayla birlikte devam ettirdim. Şimdi burdaki müşteri istek ve talebi doğrultusunda Medipax konsepti çercevesinde bir yeniliğe daha adım attic. Bizim düşüncemiz, mağazamıza giren her müşteri kendi bütcesine göre mutlaka bir şey satın alabilmesidir. Bu düşünceyi ön planda tuttuklarını ifade etti.

Medipax’ın Paris’te yeni açtığı mağazadan alış veriş yapan müşteriler, böyle bir mağazanın gerçekten ihtiyaç olduğunu, ev eşyası ile ilgili akla gelen her şeyin bulunması ve de fiyatının da çok ehven olması bizim gibi çok kişinin işine yarıyor. Burda her aradığını bulmak ve bir eve gerekli olan her şeyi burada bulabilmek  bizler için büyük şans. Dileriz buna benzer mağazalarını diğer kentlerde de açar Medipax herkes faydalanır dediler. Paris ( Tan,Sar) www.hodrimeydan.net

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

36 + = 45