PARİS OSCAR PALACE GAZİNOSUNDA SANATÇI HAVVA ÖĞÜT’LE FARKLI BİR GECE

772
21 Şubat 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te eğlence aleminin değişmez adresi Oscar Palace gazinosu müşterilerine şarkıcı Havva Öğüt ile farklı ve coşkulu bir akşam yaşattı. Türkiye’de son zamanların popüler sanatçılarını Paris’teki mekanda sahneye çıkmalarını sağlayan Oscar Palace gelecek günlerde müşterilerine daha bir çok ünlü sanatçıyla Türkiye’den Paris’e getirip sahneye çıkaracak.

Oscar Palace’in değişmez sanatçılarından sevilen ses Burçak Kaya ile genç yetenek Mehmet Özgür Çelik’in de sahne aldığı Oscar Palace gazinosu, huzurlu ve rahat müzik dinlenen eğlence mekanı güvencesini koruyor. Bizde, Hodrimeydan. Net haber sitesi olarak, Havva Öğüt, Paris’e gelmişken bu güçlü ses ile Oscar Palace’daki proğram sonrası kısa bir söyleşi yaptık.

-İlk kez Paris’te sahneye çıktığını söyleyen sanatçı Havva Öğüt, Oscar Palace’da sahneye çıkmayı tercih etmesinin nedeni kaliteli bir mekan olduğunu daha evvel duymuştum, bundan dolayı gelen teklifi anında kabul ettiğini söyledi. Paris’i gezecek vakti olmadığını da açık yüreklilikle ifade eden ünlü sanatçı, işimi yapmak zorundayım fırsat olacağını düşünüyorum Paris’e gelmişken Eyfel kulesi görülmeden gidilmez « dedi.

Kısa söyleşimizde, içerde beni bekleyen dinliyecilerimi daha fazle bekletmek istemediğini ifade eden Havva Öğüt, Müzik kariyerine küçük yaşlarda başladığını. İlk çıkışını 2018 yılında “Sen Yanlış Yaptın” albümünü çıkardığını ve daha sonra ” Duvarlara Yazıyorum ” şarkısıyla popülerliğini koruduğunu, daha sonra ” Yokluk Belası, Sevme, Kara Sevda ” adlı şarkılarını dinleyen hayranlarının sayısının arttığını ve o günlerden bu günlere geldiğini” söyledi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

5 + 3 =