PARİS’TE POLAMİK KAHVE RESTORAN AÇILDI.

748
11 Mayıs 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te ” Polamik ” Kahve Restaurant açıldı. Paris’te CHP Fransa Birliği Lokali yanında Cüneyt ve Songül Uladı çiftinin işletmesinde faaliyet gösterecek olan ” Polamik ” Kahve & Restoran düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Alexandre Dumas, Buzenval, Avron metro istasyonlarına yürüme mesafesinde 42 Rue de Terre-Neuve, sokak üzerinde hizmete açılan işletmenin açılış törenine CHP Fransa Birliği Başkanı Uğur bayram Güven ile Birlik Üyeleri ile çevredeki Türk vatandaşları ile aile katıldı.

Açılış töreninde konuşan CHP Fransa Birliği Yönetiminden Mehmet Özkaya ” Bugün Paris’e bir işletme kazandıran Uladı ailesine teşekkür ediyorum. İşletmenin ismi görüldüğü gibi ” Polamik ” İşletme sahibi kimseye Polamiğe girmeyen demiyor. Üstelik herkes polamiğe girebilir diyor ve, ister siyasi ister spor olsun her türlü polemiğe girmek bu işletme içinde serbest bunun bilinmesinde fayda var.

İçeride bulunan hiç bir kimse burda polamiğe girme diyemez, üstelik herkes birbirini polemiğin içine girmesine davet eder. Burası işte böyle bir işletmedir. Bunu belirtikten sonra, işletmenin polemiğe girenlere hizmeti nedir ? isterseniz Polemikçileri bundan da biraz haberdar edelim.

Lezzetli – Taze – Enfes çıtır lahmacun, içli köfte, belirli günlerde çiğ köfte, simit, baklava, çay kahve, rahatlatıcı polemik ortamında yeni lezzet durağı ilk fırsatta herkes uğramalı diyorum. Polemiğe girip girmeme konusunda işletme sahipleri bir şey demiyor. İster polemiğe girersiniz, ister polemiğin içinde olursunuz, belki de istemeden kendinizi polemiğin içinde bulursunuz !

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

5 + 1 =