PARİS’TE SEÇKİN ORGANİZASYON ; GÜLER DUMAN & OĞUZ AKSAÇ İKİLİSİYLE MÜZİK ZİYAFETİ ÇEKTİ

468
28 Kasım 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te Seçkin Organizasyon yine bir ilke imza attı. 25 Kasım Cumartesi akşamı Paris’te Güler Duman, Oğuz Aksaç, Hasan Genç ve Mustafa Beder’in sahne aldığı geceye katılanlar, türkülerle coştu gönül sohbetiyle duygu dolu güzen anlar yaşadılar.

Seçkin Organizasyon düzenlediği müzikli eğlence gecesini akşam yemekli aile ortamı için hazırlamış, daha evvel Paris’teki Casino de Paris salonunda düzenlediği Musa Eroğlu ile Güler Duman’ın sahne aldığı gecede türkülerle coşan izleyiciler, Seçkin Organizasyon sahibi Seçkin Fettah Atar’ın yaptığı ikinci organizasyonun da aynı kalitede olacağını bildikleri için tereddüssüz gece için yerlerini rezerve etmişler.

Sanatçı Güler Duman, bilinen türküleriyle yüreğe hitap edip dinleyenleriyse sohbeti koyulaştırdı, hareketli çalıp söylediği türkülerle masalarında oturup dinleyen hayranlarını oyun alanına çekip coşkuyla halaylar çekmelerine vesile oldu. Usta sanatçı proğramının sonlarına doğru genç yetenek Oğuz Aksaç, sahneye gelip Güler Duman ile birlikte kısarı süreli düet yaptılar.

Güler Duman’ı uğurlayan hayranları, Oğuz Aksaç’ın söylediği kendi tarzı çeşitli yörelere ait türküleriyle izleyiciyi bir kat daha çoşturdu. Kimi zaman sahne de bir jazz sanatını icra eden sanatçıyı andıran ses ve tarzıyla bol bol alkış alan sanatçı Oğuz Aksaç, alkışlarla uğurlandı.

Seçkin Organizasyon tarafından düzenlenen müzik ve coşkulu dolu akşam yemekli aile ortamı için hazırlamış eğlence gecesinde sürpriz yapıp doğum güün kutlayanlar da vardı, Paris’teki Türk ürenleri pazarlayan toptancı Simexal firmasının geleneksel olarak çalışanlarıyla her yıl düzenlediği akşam yemekli buluşma yemeği de vardı.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

33 + = 42