PARİS’TE TÜRK’E AİT MUTFAK FİRMASI RESTOMAT 16 YILDIR HİZMET VERİYOR

1,877
1 Şubat 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’da Endüstriyel mutfak aletleri sektöründe Türk’e ait Restomat firması 16 yıldır aralıksız olarak Fransa’daki restaurant sektöründe mutfak donanımı konusunda hizmet veriyor. Restomat firması kalite ve fiyat konusunda olduğu gibi bu sektörde yenilikleri takip edip müşterilerini yeni ürün konusunda bilgilendiriyor. Restomat firması müşterilerine verdiği güven ve kusursuz hizmet nedeniyle kısa zamanda bu sektörün önder kuruluşu konumunda bulunuyor. Restomat kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınız olan Endüstriyel mutfak ürünlerini bütçenize uygun bir şekilde bulup kolaylıkla seçebilirsiniz.
Restomat firması Kurulduğu 2002 yılından itibaren endüstriyel mutfak sektöründeki satışını yaptığı cihazların garanti süresi boyunca bakım-tamirini ve yedek parça ihtiyacını karşılıyor. Restomat Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarını firmanın teknik servis elemanları tarafından cihazların montajın yapılıp kurulması ve bakımı itinayla uzman elamanlar tarafından yapılıyor. Restaurant mutfaklarında kullanılan bütün cihazlar, soğutma esaslı; buzdolapları, derin dondurucular, konveksiyonlu fırınlar, pizza fırınları, gazlı ve ocaklar, fritözler, ızgaralar, her istenildiğinde yenisi mevcut olduğu gibi bakımı da yapılıyor.
Fransa’da restaurant açacak yer sahiplerinin ilk bilgi alıp restaurantın mutfağını eksiksiz donattığı firmalar arasında ilk sırada bulunuyor Restomat firması. Bilhassa Türk restaurant sahiplerinin danışma merkezi konumunda bulunuyor. Her restaurant mutfağının ihtiyacı olan mutfak ve hijyen ürünleri çeşitlerinin bulduğu elektrikli mutfak aletleri kategorisinin altındaki endüstriyel mutfak ürünleri bölümünde bulunan çalışma tezgahları, raflar ve dolaplar, açık büfe ekipmanları, tencere-tava-tepsi, kek kalıpları, fırçalar, hamur kesiciler, karıştırma kapları, kepçeler, kevgirler, kurabiye kesici, külahlar, küvetler, maşalar, oklava ve merdaneler, ölçü kapları ve kaşığı, rendeler ve satırlar, sebze soyacakları, spatulalar, su ve meşrubat bardağı, süzgeçler, şişe ve konserve açacakları, yemek taşıma kapları gibi bir işletme mutfağında olması gereken endüstriyel mutfak gereçlerinin tamamı bulunuyor.
Restomat firması, yenilikleride adım adım yerinde ve zamanında takip eden bir firma, Son model lazer sistemiyle döner kesme cihazını yerinde görüp, bu sektörde yenilikle gelen kolaylıktan döner kebap büfe ve restauratları için bulunmaz fırsat olduğu söyleniyor. Döner kesmede uzman olmanıza gerek yok. Uzaktan kumanda ile tek tuş ile dönerlerinizi kesebilir, hazır hale getirebilirsiniz. Bu döner robotu ile eti hijyenik ve istediğiniz kalınlıkta kesebiliyorsunuz. Her çeşit döner için pişirmeye ve kesilmeye uygun olan bu cihazı kullanması da çok kolay. Kesim ayarını kendiniz bu robot ile belirleyebilirsiniz, döner piştikçe üzerindeki sensörler sayesinde dönere olan mesafeyi ve açıyı belirliyor. Restomat firması müşterilerine verdiği hizmet ve güvenle 16 yıldır kapısını açık tutuyor.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

89 + = 99