PARİS’TE ÜNLÜ SİYASİ VE İŞ ADAMLARINI TAŞIYAN LÜKS TÜRK FİRMASI

4,074
3 Kasım 2015 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Değerli okurlar, bu hafta sizlere Paris’te bir vatandaşımızın sahibi olduğu firmayı sizlere tanıtmak istiyorum. Paris’te Coach Limuzin Servisi (Lüks Otobüs ve Minibüs) araç kiralama hizmeti ve organizasyonı yapan bu firma Selçuk Sinan adlı bir Türk’e ait. Son yıllarda Güvenilirliğiyle ve ciddiyetiyle kendinden sitayişle söz ettiriyor bu vatandaşımız. Başkent Paris’te lüks otobüs ve minibüs denilince ilk akla gelen C.L.S firması Uluslarası organizasyonlara katılan dimlomatik misyonları taşımak ve Avrupa’da dünyaca ünlü bir çok futbol kulüplerini deplasman için geldikleri ülkelerde taşımacılığını yapıyor.
Selçuk Sinan, bu sektörde 15 yıldır çalışıyor. 7 yıl evvel kendi firması C.L.S’i kuran vatandaşımız 7. yıldan bu tarafı da taşımacılığın lüks kısmıyla hizmet veriyor. Firmasında bulunan lüks otobüslerin iç dizaynları çok özel iç mimarlar tarafından tasarlanmış ve lüks olması ve müşterinin rahat etmesi için her türlü konfor tasarım içinde yer almış. Bu lüks araçları ve ciddi çalışmaları sayesinde, dünyanın yakından tanıdığı bir çok siyasi ve iş adamları ile büyük firmaların yöneticilerini taşıyor. Biz önce kalite ve güveni ön planda tutuyoruz. Bundan dolayı da her geçen gün müşteri portföyümüze yeni yeni müşterileri ekliyoruz ” diyor Selçuk Sinan.
Paris’teki bu sektörde ilk firma olmayabiliriz. Ama lüks konumunda ilk firma özelliğini taşıdığımızı söylüyebilirim” diyen Selçuk Sinan,15 yıldır bu sektörde 7 yıldır süren lüks hizmet sunma düşüncemiz de hiç bir değişiklik yapmadık. Kalite, konfor ve güven yolculuğunda hizmet vermeye devam etmekte kararlı olduklarını dile getiren C.L.S firma sahibi Sinan, Sektördeki ihtiyaçlar ve lüks de ilk olmanın verdiği sorumluluk doğrultusunda sahip olduğu geniş araç filosunu sürekli güncel tutan C.L.S firması Coach Limousin Servisi olarak, sürücü kadrosunu da çeşitli dillerde konuşabilen ve kusursuz yol bilgisine sahip şöförlerden seçtiklerini belirtiyor.
Firmada bulunan araçların kontrol sistemi konusunda ise araçlarımıza yerleştirdiğimiz araç takip sistemiyle bunu çok kolaylıkla takip edbiliyoruz. Araçlarımızı kullanan şoförlerin’in nerde olduğunu hatta kaç km hızla yol aldığına kadar tüm bilgileri abonesi olduğumuz araç takip firmasının sistemini bilgisayarımıza yerleştirdik ve müşterimize verdiğimiz süre içerisinde dakika dakika takip ederek araçalrımızı müşterimize yönlendiriyor ve de müşterilerimize kaç dakika sonra araç beklenilen adres de olduğunu söylüyebiliyoruz. Araç takip sistemi sayesinde değerli müşterilerimize en kusursuz hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 81 = 86