PARİS’TE YAZ TATİLİ ÖNCESİ TÜRKÜ GECESİ KONSERİ

444
11 Haziran 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Türkü sevdalılarının buluştuğu akşam, Güler Duman ile Ender Balkır sahne aldı. Seçkin Atar’ın idaresinde olan By Seçkin Production, Lune d’Or düğün salonunda türkü severlere hoş bir akşam yaşattı. ” Lune D’Or ” adlı salonda gerçekleşen türkü gecesi konserinde Duman ve Balkır’a yerel sanatçı Ahmet Artan eşlik etti. Salonu, Konser ve düğün organizasyonları için hazırladığını söyledi mekan sahibi Emrah bey.

Gönül türkülerini seslendiren yegane sanatçı olarak bilinen Güler Duman elinde sazıyla dilinde türküleriyle gönüllerin coşkusu oluyor. Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı güler duman, Paris’teki bu son konserinde de birbirinden güzel ve yürekten okuduğu türkülerle salonu dolduran hayranlarına sevilen türkülerini okudu. Sanatçıyla coşan hayranları halay çekip unutulmaz bir akşam yaşadılar.

Türk Halk Müziği’nin sevilen sanatçısı Güler Duman ile Ender Balkır ve Ahmet Artan, Yaz tatili öncesi birlikte verdikleri konsere gelenler coşkulu bir akşam yaşadılar. Sanatçılar, Lune d’Or düğün salonunda türkü severlere hoş bir akşam yaşattı. Ender Balkır, birlikte sahne aldığı Güler Duman ile beraber yaptığı düetle salonu dolduran türkü sevdalılarından büyük alkış aldı. Konser süresince birbirinden güzel ve anlamlı şarkılarını seslendiren sanatçı Paris’teki türkü severleri mest etti.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

1 + 4 =