PARİS’TE YENİ KONSEPT FARKLI LEZZET “KEBOX FAST FOOD “ AÇILDI

3,235
13 Şubat 2016 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Kebox Fast Food Paris’te açıldı. Tecrübeli ve güler yüzlü personelleri, modern dizaynı ve 25 kişilik kapasitesi ile hizmete giren işyerinin açılışı önceki gün yapıldı. Başkent Paris’in Türk Mahallesi olarak bilinen Strasbourg Saint Denis’deki rue du fbg saint denis ile rue petites ecuries ve rue chateau d’eau’nun kesiştiği dört yol ağzında hizmete açılan Kebox Fast Food, hergün tavuk döner ile sebzeli dana döner satışı yapacak.

Türk mahallesi Strasbourg Saint Denis’de bulunan lokanta ve kebap, lahmacun ve pide, krep benzeri yiyecekler arasında Kebox farklı bir konsept olarak ihtiyaç olan bir eksikliği giderdiklerini söyleyen iş yeri sahipleri İnsanların gelir seviyesine hitap ediyoruz, Kaliteyi hijyenik ortamımızda ekonomik şartlar altında müşterilerimize sunacağız dedi.

Parislileri farklı bir tad ile buluşturduklarını belirten Kebox Fast Food yetkilileri hamburger köftesi veya kıyması yerine Türk damak tadı olan kavurma koyuyoruz tüm müşterilerini yeni işyerimizde yeni tadlarla tanışmaya beklediklerini söylediler. Kebox Fast Food hazır yiyecek mekanının açılışı dolayısıyla müşterilerine tanıtım amacıyla keman ve gitar müziği eşliğinde ücretsiz ikramda bulunuldu.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

87 + = 92