PARİS’TEKİ LE MYSTİC’İN SAHİBİ YUSUF BAHAR’A DOSTLARINDAN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

1,147
4 Şubat 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’in eğlence mekanlarından Le Mystic’in sevilen sahibi Yusuf Bahar Bahar için mekan çalışanları ve yakın arkadaşları sürpriz doğum günü hazırladılar. Parisli müzik severler için Türkiye’den getirdiği bir çok ünlü sevilen sanatçıları getiren mekan sahibi Yusuf Bahar, Cumartesi akşamı yine Türkiye’den özel olarak çalıp söylemesi için müzik sever dost ve müşterilerine sürpriz yapıp ünlü sanatçı Vedat Demir’I sanat severlerle buluşturup keyfli vakit geçirmelerini sağladı.
Sanatçı Ozan Yıldız ve Vedat Demir’in sahne aldığı gecede, Le Mystic çalışanları ile mekan sahibi Yusuf Bahar’ın yakın arkadaşlarının da Sevilen mekan sahibine bir sürprizleri vardı. Gecenin ilerleyen saatlerinde dostlarıyla sohbet ettiği esnada, sahnede zaman zaman duygusal zaman zaman hızlı şarkılar söyleyen ünlü sanatçı, bir anda, iyiki doğdun Yusuf anonsuyla birlikte, yakın dostlarından biri üzerinde mumların yandığı doğum günü pastasıyla Yusuf Bahar’ın dostlarıyla oturduğu masaya mekanı dolduran müzik severlerin alkışları arasında yönelmesi mekan sahibi Bahar’ı oldukça duygulandırdı.
Sahneye konulan masanın üzerindeki doğum günü pastasını alkışlar arasında üfleyen Yusuf Bahar, Vedat Demir’in yaptığı müziği ve sesini hep beğendiğini ifade eden Le Mystic’in sahibi Bahar, bu mutlu günümde burda olması beni daha da çok memnun etti dedi. Sanatçı Vedat Demir ise, ” Yusuf bey dostum gelecek günlerde çok büyük başarılara imza atacak. Burda bulunan siz değerli müzik sever dinliyenlerime burden bir müjde vermek istiyorum. Yusuf bey kardeşim, gelecek günlerde bir çok ünlü müzisyen meslektaşımı benim gibi onları da buraya getirip sizlerle buluşturacak. Yaptığı görüşmeleri ve girişimlerinden haberim var. Şimdilik sürpriz olarak kalsın diyorum “dedi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

8 + = 13