PARİS’TEKİ MÜZİKLİ TÜRK EĞLENCE MEKANLARI YAZ TATİLİ DÖNÜŞÜ PROĞRAMLARINA BAŞLADI

1,103
24 Eylül 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki Müzikli Türk eğlence mekanları, yaz tatili dönüşü kapılarını müzik sever müşterileri için yeniden açtılar.
Müzikle hafta sonu proğram yapan mekanlardan, başkent Paris’in banliyölerinden Sarcelles’teki Anamour Steackhouse, Paris’teki Türk sanat Müziğinin değişmez sesi Sonay & Alko ikilisiyle yeni eğlence sezonu için müşterilerini kabul etmeye başladı.

Klavyede Alko’nun sihirli parmakları eşliğinde sanatçı Sonay yine içli şarkılarıyla her zaman olduğu gibi geceye renk kattı. Geceye katılanların tatil anılarını anlatacak zaman bırakmayan Sonay söylediği birbirinden güzel ve anlamlı şarkılarıyla dinleyenleri coşturup sahneye çekti ve elbette hep birlikte halaylar çekildi.

Bu arada 3 farklı kişinin doğum günü olduğu, masalara bırakılan doğum günü pastalarından anlaşıldı. Doğum günü kutlayanlar alkışlar arasında mumları üflediler ve pastalarını kesip dost ve arkadaşlarına bu mutlu günün anısına ikram ettiler. Eh doğum günü kutlamasına gelenler de eller boş gelmediğini gördük onlarda hediyelerini takdim ettiler.

Anamour Steackhouse hazırladığı zengin açık büfe ve leziz ızgaraları her zamanki gibi lezzet ve tadından hiç bir şey kaybetmediği müşteriler tarafından dile getirilirken, ortamın samimiyeti ve cididyeti elbette güvenli bir mekan olması ayrıcalığını koruduğu bir kere daha mekan sahipleri İrfan bey ile A’danZ’ye organizasyonu elinde tutan Bektaş’ın gayretleri gözardı edilmeyecek şekilde müşteriler tarafından dile getirildi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 71 = 81