RESTAURANT ” LA VİLLA “ÖZEL BİR DAVETLE AÇILDI

1,636
12 Kasım 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Restaurant La Villa Özel bir Davetle Açıldı. Paris’in yakın banliyösü Bondy Merkez’de geçtiğimiz ay hizmet vermeye başlayan Restaurant La Villa 9 kasım 2018 Cuma günü öğle vakti çok özel bir açılış yapıp konuklarını ağırladı. Mekanın sahibi Volkan Calhan ile işletmecisi İrfan Yıldırım konukları kapıda birlikte karşıladılar.                                                                                             Açılış kurdelesini, Bondy belediyesi yöneticileri ile mekan sahibi Calhan ile mekanın yöneticisi Yıldırım’ın Paris’teki yakın dostları işverenler birlikte kestiler. Açılış sonras klasik müzik dinletisi ve öğle yemeği Sonrası konuklar mekanın alt katında bulunan 250 kişilik « Anadolum Türkü Evi « Eğlence mekanı salonu gezdiler.                                                                                                                  Son zamanlarda Paris’in banliyölerinde ard arda açılan Anadolu mutfağının lezzetli yemeklerini sunan mekanlar Paris ve civarında yaşayan Türk,Fransız ve yabancı ülke vatandaşları arasında ses getirmeye başlaması üzerine Mevcut mekanlar arasına « Restaurant La Villa « da 9 Kasım 2018 Cuma günü görkemli bir açılışla bu kervana katıldı.                                                               Haftanın iki günü akşamı Cuma ve Cumartesi geceleri canlı müzik yapan « Anadolum Türkü Evi « Türkiye’den getirdiği birbirinden değerli sanatçılarla kısa sürede büyük beğeni topladı.
Restaurant La Villa’nın sahibi Volkan Çalhan, yeni açtığı bu mekan için yenilikleri şöyle anlattı « Mekanımız terasıyla birlikte 100 kişilik bir mekan, gelecek günlerde zengin Köy kahvaltısı vermeyi düşünüyoruz. Mutfaktaki aşçılarımız tarafından hazırlanan yemek ve kebap çeşitleri müşterilerimiz tarafından çok beğenilmesi bizi son derece memnun etti.                                                 Yemek çeşitlerimiz arasında, tüm kebap çeşitlerini bulmak mümkün. Ayrıca, saç kavurma, tantuni, lahmacun ve pide çeşitlerimiz ile geceler için kendi mutfağımızda hazırlattığımız çiğ köfte büyük beğeni topladı « .
Bir çok menü çeşitlerini sunup müşterilerini memnun etme amacında olduklarını « söyleyen Mekan sahibi Volkan Calhan, mekanın kapasitesi bakımından, nişan, düğün, sünnet, doğum günü ve istenildiğinde özel toplandılar için elverişli olduğunu 300 kişiye kadar rezervasyon kabul edebileceklerini ve her yönüyle A’dan Z’ye organizasyonu üstlenebileceklerini« söyledi.
Canlı Müzik keyfi’nin yanı sıra Restaurant La Villa’nın en güzel mezeleri ve yemekleri hem dekoru hem de havadar bir mekan olması açılışta konuklardan tam not aldı. haftanın her günü sabahtan akşama hizmet verecek.                                                      Mekan sahibi Volkan Calhan ve işletmeci İrfan Yıldırım ise böyle bir mekânı kazandırmanın mutluluğu içinde olduklarını söyleyerek böyle bir günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkürü borç bildiklerini ifade etti. Yemek ve mekanı ziyareti sonrasında gelen konuklarını uğurladılar.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 10 = 11