SUPERMARCHE PARİSTANBUL VİLLİERS LE BEL BANLİYÖSÜNDE ŞUBE AÇTI

1,429
9 Ağustos 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’nın başkenti Paris’te Türk malı gıda ürünlerini de satan marketler zinciri “ Süpermarche Paristanbul “ Villiers Le Bel banliyösüne yeni şubesini açtı. Hertürlü gıda mamülünü bulunduran yeni açılan bu market de, Türkiye’den getirilen bir çok gıda ürününü bulmak mümkün, peynir,sucuK,zeytin, bal,bulgur, nohuta bir markette bulunması gereken bir evin tüm ihtiyaçlarını bulabilirsiniz. Kuru bakliyat çeşitleri, dışında özel kasap bölümünde istenilen et türleri mevcut. Günlük taze zengin meyve ve sebze çeşitlerini burada bulabilirsiniz.
Aynı bölgede ikinci mağazasını açan mütevazi kişiliğiyle tanınan Süpermarche Paristanbul’un sahibi Metin Gültekin,
“Rekabetin olduğu yerde kalite, kalitenin olduğu yerde de bereket olur. Her açılan iş yeri bu bölgede yaşayanlar için yerinde güzel bir hizmettir“ dedi. Bir çok ürünün neredeyse toptan fiyatına müşteriye sunulduğunu söyleyen Supermarche Paristanbul’un sahibi ucuz ve kaliteli ürün bulundurmak zorundayız. yoksa rekabet edemeyiz “diyor. Müşterininin aradığını bulabilmesi mağaza içindeki ürün yerleşimini çok özel ve kolay bulunabilecek şekilde dizayn ettiklerini “söyledi.
Et mamüllerinin bulunduğu bölümü özellikle ayırdıklarına dikkat çeken Supermarche Paristanbul’un sahibi Gültekin, et mamüllerinde olduğu gibi sebze ve meyvelerin bulunduğu bölümü aynı şekilde dizayn edilmiş durumda olduğunu fark etmişsinizdir diyor ve ekliyor, her şey göz önünde taze ve kolay bulunabilecek, arayarak zaman kaybetmeyecek müşterimiz, ayrıca arabasını park etme sıkıntısı da yok özel park yerleri mevcut, müşterilerimizin alış-verişlerini rahat yapabilmeleri için her türlü kolaylığı sağladıklarını söyledi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.