TÜRK FİRMASI HİDROMEK PARİS İNTERMAT FUARI’NDA

2,564
27 Nisan 2018 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’nın başkenti Paris’teki Villepinte Fuar Merkezi’nde açılan, Intermat Paris 2018, Uluslararası Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nda, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen 200 aşkın firmanın katıldığı dünyanın en büyük 50 iş makinası üreticisi firma arasında yer alan ve bu sene 40’ıncı yılını kutlayan Türk firması HİDROMEK, ürün gamına eklediği yeni ürünlerini ilk defa Paris’teki Uluslararası Yapı ve İnşaat Teknolojileri fuarı’nda tanıttı.

Uluslararası alanda firmaların katıldığı Paris’in önemli Fuar alanlarından biri olan Parc des Expositions à Paris-Nord Villepinte, 23-28 Nisan 2018 tarihleri arasında Intermat Paris 2018, Uluslararası Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Türkiye’den 20’ye yakın makina ve benzeri ağır sanayi dalında üretim yapan firmaların katıldığı Fuar’da 1500 m2 alanda Türkiye’den getirdiği 15 farklı ürününü sergileyen Hidromek firması, fuarı gezen profesyonel ziyaretçilerin uğrak merkezi oldu. Firmanın Kurucusu ve şu anki Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Bozkurt, Paris’te katıldıkları Paris 2018, Uluslararası Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuar’ındaki beklentilerini hodrimeydan.net haber sitesine anlattı.

“Biz Avrupa’daki fuarların yabancısı sayılmayız, çeşitli ülkelerde düzenlenen Fuarlara düzenli olarak katılıyoruz. Fransa’da bir Fransız temsilcimiz var, bizim işlerimizi yürüten, İspanya’da temsilciliğimiz var ve İspanya üzerinden diğer ülkelere ulaştıklarını “ söyleyen Hasan Basri Bozkurt, “ Katılmış olduğumuz bu fuarda, yenilikleri takibin dışında yeni müşterilere ürünlerimizi tanıtmak ve onlarla ticari diyaloğa girmek için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Fuar’daki yenilikler konusunda biz zaten yenilikleri her zaman takip ediyoruz ve etmek zorundayız, yoksa piyasayla rekabet edemeyiz “dedi.

Hidromek, ürettiği ürünlerin minyatürlerini fuarda sergilemesi ve stantda bu minik aletlerin telekomand sistemiyle çalışma işlevlerini yerine getirdiğini ziyaretçilerin merakla izlediği görüldü.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

88 + = 89