YENİ YIL ARİFESİNDE 2019 YILI IRMAK TÜRKÜLERİ COŞKUSUYLA UĞURLANDI.

807
30 Aralık 2019 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Yeni yıl 2020 arifesinde 2019 yılı Paris’teki La Turquoise Restauran da “Irmak türküleri coşkusuyla uğurlandı. 2019 yılının Olumlu ve olumsuz yönlerini bir kenara bırakan La Turquoise Restaurant dostları Feriyal Yüksel ile Kuzey’in sazılı sözlü Irmak türküleri coşkusunda eğlenerek 2019 yılını uğurladılar.

Yeni yılı karşılamak vede yaşanılan bir yılı uğurlamak üzere La Turquoise Restaurant da buluşan dostları yine her zaman oduğu gibi mekan sahipleri Nezihe Doğan hanımefendiyle muhterem eşi Ferit Doğan bey güler yüzle karşıladılar. Restaurantın sahibi olmanın yanı sıra şefi de olan Ferit bey, Hatay mutfağının leziz lezzetli yemeklerini dostları için hazırlamış olan nefis yemekler, Irmak türküleri dinletisi coşkusunda yemekler yenildi.

La Turquoise restaurant, ara sıra hazırladığı müzikli gecelerle müşterilerine unutulmaz güzel bir ambiyans içerisinde dostlukları pekiştirdiği gibi, edebiyata verilen değerle birlikte Şiir okunan, türkü söylenen, yerine gore harmandalı oynandığı, halayların çekildiği en güzel slow müzik eşliğinde çiftlerin dans ettiği böylesine güzel ve unutulmayacak her yıl sonu hatırlanacak anlamlı insanların hafızasında silinmez anılar bırakan bir mekan konumunda. Yaşanılan bir yıl daha (2019 ) İşte böyle güzel uğurlandı La Turquoise Restaurant da…

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

82 + = 83