ANNE KIZ DOĞUM GÜNLERİNİ PARİS’TE AYNI GÜN KUTLADILAR.

753
29 Mart 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki sosyal aktivitelerin değişmez ismi Meral Şimşek ile Kızı Havana Şimşek, doğum günlerini aynı gün kutladı. Yakın dost ve arkadaşlarıyla birlikte yapılan doğum günü kutlaması renkli görüntülere sahne oldu.

Paris’te yaşayan Meral Şimşek, eğlence ve sosyal aktivitelere katılan ve bu tür etkinliklerin çoğunda yer alan değişmez kişiliği ile tanınan Meral hanım genç kızlığa adım atan kızı Havana Şimşek ile aynı gün doğum gününü kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

Merak Şimşek’in Paris’in yakın banliyösü Noisy-le-Grand ‘da yeni açılan Bülent Yılmaz’in sahibi Bull-Et Steak House restoranın üst katında çifte doğum günü kutlaması gerçekleşti. Doğum gününe davet ettiği dost ve arkadaşlarını Meral hanım doğum gününe katılanları kapıda elinde kırmızı gül verip hoşgeldiniz diyerek karşıladı.

Doğum günü kutlaması renkli görüntülere sahne oldu. Selçuk ve Osman ikilisinin çalıp söylediği doğum günü etkinliğine Şemsettin Karacan’da konuk sanatçı olarak sahne aldı. Meral Şimşek “Kızım ile aynı anda doğum gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz, doğum günlerimiz arasında sadece birkaç gün var, bu nedenle aynı gün düzenlemeyi planladık, dost ve arkadaşlarımızla mutlu ve güzel bir zaman geçirdik” dedi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

70 + = 72