DÜNYA MODA MERKEZİ PARİS’TE MİSS DEFNE TÜRK GELİNLİK MAĞAZASI

1,862
https://youtu.be/Qsfz38cxrE8
24 Mart 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Dünya moda merkezi Paris’te Miss Defne Gelinlik Mağazası Aysel ve Fatma kardeşler tarafından başkent Paris’in Arnouville Banliyösünde işletmeye açıldı. Birbirinden güzel ve alımlı, yılın son moda gelinlikleri, bindallı çeşitleri ile nişanlanacak evlenecek olan tüm genç çiftlerin beğenisine sunuldu.

Geniş, ferah ve nezih bir ortamda müşterilerini ağırlayan Miss Defne Gelinlik Mağazası çiftlerin en mutlu anlarına şahitlik etmeye hazır. Evlenecek ve Nişanlanacak çiftleri bekleyen Miss Defne Gelinlik Mağazası geniş ürün ve farklı zengin model şık çeşitleriyle tüm yenilik yelpazesiyle müşterilerini kabul ediyor. 

Fransa’daki Türklerin hodrimeydan.net haber sitesine konuşan Miss Defne Gelinlik mağazası sahibi Aysel Eren, mutlu çiftlerin mutlu anlarına şahitlik etmek bununla birlikte Fransa’daki müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyata Gelinlik ve diğer giysileri sunmak amacıyla Miss Defne Gelinlik Mağazasını işletmeye başladıklarını “ifade etti.

Aysel Eren Gelinlikleri İzmir’den özel tasarım olarak hazırlatıp getirdiklerini, diğer abiye giysiler için İstanbul’da 3. farklı marka ile çalıştıklarını “söyledi. Gerek gelinlik gerek nişanlık ve kına için özel sipariş kabul ettiklerini belirten Aysel Eren, ” Birbirinden güzel ve alımlı, yılın son moda gelinlikleri, bindallı çeşitleri ile nişanlanacak ve evlenecek olan tüm çiftlerin beğenisine sunulduğunu söyledi.

Miss Defne gelinlik mağazası sahibi Eren, istenilen model tasarımını çizip hazırlayıp İzmir’deki Gelinlik atölyemize gönderiyoruz. Diğer giysiler için de aynı şekilde onları da İstanbul’da çalıştığımız moda evlerine gönderip kişiye özel tasarım olarak dikilip kısa sürede gönderiliyor.

Ben tekstil konusuna yabancı değilim, uzun süre çalışmışlığım var, Perde ve dekor üzerine yaptığım etüd olmasından dolayı, gerek gelinlik gerek nişan ve kına için hazırlanan giysiler de bir yerde dekordur. Kişiye yakışacak şekilde hazırlanması gerektiğinin bilincinde olduklarını ifade eden Aysel Eren, Bununla birlikte müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyata Gelinlik sunmak için çalıştıklarını vurguladı.

Gelinlik giyen genç kızlarımız öncelikle kendisine yakışacak ve oldukça şık gelinlik ve benzeri nişanlıkları tercih ediyorlar. Biz de bu çerçevede çalışmalarımızı yapıyoruz. Elbette şık bir gelinlik ve nişanlık giyilen bir düğün ve nişana gelen davetlilerinde aynı şıklığı tercih ettikleri için bu konuda da üç farklı moda evinin abiye tasarımlarını Miss Defne gelinlik mağazamızda bulunduruyoruz “dedi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 22 = 30