ET Mİ YEMEK İSTİYORSUNUZ ? ADRES: ” LA BROCHETTE STEAK HOUSE “

967
11 Ekim 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’nın başkenti Paris’te ve bilhassa banliyölerinde ard arda açılan bir dizi Et lokantaları var. Kimi ocakbaşı kimisi de Steakhouse olarak hizmet veriyor. Bazıları giriş olarak verdikleri meze türü yemekler için açık büfe uyguluyor et isteğe göre hazırlanıyor.

Paris’in Kuzey banliyösü Les Pavillons-Sous-Bois daki bir ticaret Merkezi’nde açılan. La Brochette Steak House yöresel olarak tatlar barındıran restaurant konumunda. Etin her türlüsünü çeşitli şekilde sunabilen, belli bir konuda da hazırladığı en fazla tercih edilen menü en belirginleri oluyor. Genellikle, pirzola, bonfile, kebap, ciğer, biftek gibi ürünlere sahip olan La Brochette Steak House, et lezzetine göre show ortamında bir sunum yapıyor.

La Brochette Steak House, Et Lokantası sahibi Efe Tosun, hizmet, servis ve kalitesiyle müşterileri memnun etmeye çalıştıklarını ifade eden mekan sahibi, ağız tadıyla birlikte insan sağlığına verdiğimiz değeri herzaman en kaliteli, en hijyenik ürünleri kullanarak sunmayı La Brochette Steak House, olarak prensip edindik. Kazançtan önce müşterilerin memnuniyetine önem veren bir anlayışla hareket etmeye gayret gösterdiklerini ifade ediyor.

Mekanın adresi : La Brochette Steak House est un restaurant sur Centre Commercial Les Berges de l’Ourcq – 10, rue de Luxembourg à Les Pavillons-sous-Bois.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 33 = 38