FRANSA’DA TRABZONLU HARUN YILMAZ HELAL FAST FOOD ‘ O TACOS ‘ İŞLETİYOR

901
13 Ağustos 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Helal ve Fransız fast food zinciri ülke genelinde ağını genişletirken, bu helal restaurantlar zinciriyle Fransa’daki Türkler de yakından ilgilenip temsilcilik alıp birlikte çalışmaya başladılar. Fransa’da son bir kaç yılda, diğer fast food zincirleri arasında hazırladığı Helal menüsüyle kendisini kabul ettiren fast food restaurantlar zinciri arasında kendisine çok iyi bir yer edinmiş durumda.

“Fransız Tacos”, Fransa’da bir fast food standardı olan patates kızartması dahil edilmesini içeren Fransızların tüketim alışkanlıklarına uygun şekilde uyarlandığı gibi Fransız damak tadından esinlenen lezzetli bir peynir sosu kullanılarak hazırlanmaktadır. O’tacos konsepti bu nedenle basit görünümlü olduğu kadar alınan vitamin olarak da etkilidir. İstediğiniz her şeyle (et, peynir, sos ) sandviçin içine patates kızartması koyulabiliyor, her şey ev yapımı peynir sosuyla hazırlanabiliyor.

O’tacos konseptinin güçlü yönlerinden biri, restoranlarının mimarisinden geliyor. Gerçekten de O’tacos, müşterilerin arkadaşlarıyla veya aileleriyle ayrı bir deneyim yaşayabileceği geniş alanlar, samimi mekanları tercih ediyor. Satış noktalarındaki bu sıcak ve dinamik atmosfer, bu markaya duyulan coşkunun önemli kaynaklarından biri olduğu farkediliyor.

Hedeflerine çok uygun, mizah dolu ve etkili kurguyla dolu bir müşteri portföyü var. Genel olarak müşterileri (15-25 yaş ) ortalaması olarak görülse de, helal menü uygulamasıyla her yaştaki insanlara hitap edebiliyor. Mekanın temizliği konusunda çok hassas davranıldığı biliniyor. Sık sık habersiz bir şekilde gelip gerek temizlik gerek ise malzeme konusunda gizli kontrol yapılarak temsilcilik süresi belirleniyor.

Yukarıda tarifini yapıp tanıtmaya çalıştığım, helal fast food zinciri restaurantlardan temsilcilik alan Fransa’nın Montargis kentinde yaşayan Vatandaşlarımızdan Trabzonlu Harrun Yılmaz ve oğlu ile birlikte çalıştırıyor bu mekanı, Döner veya kebap restaurantı yerine bu yeni konsept üzerine çalışmayı tercih ettiklerini söylüyor.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

15 + = 17