FRANSA’NIN EN BÜYÜK HALI MAĞAZASI CLASS HALI MAĞAZASI AÇILDI

811
4 Haziran 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’nın en büyük Halı Mağazası Class Halı açıldı.

Paris’te yaşayan iki dinamik genç kardeş, ilk önce ev ve iş yerlerindeki halıları yıkayıp temizlemek için açtıkları iş yerini daha sonra 500 m2 bir alanda beş bin farklı model 18 bin adet halının satışa sunulduğu bir mağaza haline getirdiler. Müşterinin istediği her ebatta halı var. Paris ve çevresinde yaşayanların güvenini kazanan, Class halı yıkamadaki başarılarını bundan böyle müşterilerinin ev ve iş yerlerini halıyla döşemeye kararlı görülüyor Hüseyin ve Hakan Fidan kardeşler.

İş ciddiyetini ön planda ve bugün ki geldikleri durumun değerlendirmesini bu şekilde yorumlayan Hüseyin Fidan,” Class Halı Yıkama Şirketimizi kurup iş yerini açtığımız zaman, evlerinden alıp getirdiğimiz halıları gördük ve müşterilerimizin yeni halıya ihtiyaçları olduğunu tesbit ettik. Bu çerçevede, İstenilen boyda arzu edilen metre kare çapında bir metre kareden tutun da onbeş metre kareye kadar mağazamızda halı bulabilecekleri şekilde mağazamızı dizayn ettik” dedi.

Yeni açtığımız, Class Halı mağazamızda görülebileceği üzere halı çeşitlerimiz oldukça fazla, Türkiye’den Gaziantep’den geliyor halılarımız. Müşterilerimizin her kalitede halı bulabileceği bir halı reyonu sunuyoruz. Ayrıca, Müşterilerimizin bütcesini göz önünde bulundurup ona göre, çok ucuz olanı da burda bulabilirler. Elbette kalitesi tartışılmayacak olan pahalı İpek halılarımız olduğu gibi, bambudan imal edilmiş olan halılarımız da var.

Müşterimizin halı üzerine isteyebileceği her model ve kalite halılar görüldüğü gibi mağazamızda zengin ve bol çeşit olarak fazla olduğu gibi fiyatı çok ehven halılar da bulabilir müşterimiz mağazamızda, yeter ki müşterilerimiz, 23 Avenue Général Gallieni, 93380 Pierrefitte-sur-Seine adresindeki mağazamıza uğrasınlar, Görüldüğü gibi mağazamızın orta yerinde özel otantik koltuklarımıza müşterilerimiz otursunlar biz kendilerine çayımızı kahvemizi ikram edelim ve daha sonra arzu ettikleri desen ve kalitedeki halıları birlikte seçelim ” diyor.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.