FRANSIZ KOZMETİK PİYASASINA DOĞAL ÜRÜNÜYLE BİR TÜRK FİRMASI GİRİYOR

432
18 Nisan 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransız kozmetik piyasasına bir Türk firması giriyor. Didem Kutluk’un sahibi olduğu ” D’Poir Beaute ” (Derkomozmitik Ürünü ) ürünlerin tamamen vegan olduğunu ifade ederek, “Ürünlerimizin en önemli özelliği günümüz insanının hızlı sonuç beklentisini en üst düzeyde karşılamasıdır. Üstelik bu sonuçları yüzde yüz aktiflerle karşılıyoruz. “ dedi.

Türk Doğal güzellik ürünleri firması ” D’Poir Beaute “un sahibi Didem Kutluk, ön hazırlık çalışmaları için geldiği Paris’te dar çerceveli bir ortamda ürününün görsel olarak tanıtımını yaptı. Kadın-Erkek ayrımı olmaksızın herkesin rahatlıkla cildi için kullanabileceği bu ürünlerle yapılan cilt bakımı ile de cilt üzerindeki değişimi anında gördüler.

Gelecek günlerde Paris’te daha geniş ve detaylı bir tanıtım yapacağını ifade eden Türk dermokozmetik firma sahibi Didem Kutluk, Paris’te yetkili satış noktalarında yerini aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

D’Poir Beaute Merkası; en iyi halini keşfetmek isteyen kadınların yolculuğunda onlara eşlik eden bir marka; saf, doğal ve güçlü… Kendi yaşamınızın dengesini keşfederken kullandığı bitki özleriyle cildiniz için hayal ettiğinizden fazlasını istediğini ifade eden Didem Kutluk,

” D’Poir Beaute, %100 vegan ürünleriyle cildinde ışıltı ve canlılık isteyenler için tek ürünle birçok etkiyi sunabildiğini, uzun araştırmalar sonucunda, cilt bakımında değişimi, bitki bazlı güçlü bir koleksiyonda bir araya getirmiş olduklarını, ürünü deneyen bireylerin anında farkı göreceklerini “söyledi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

1 + 2 =