PARİS PODYUMLARINDA ORİNATAL MODA SHOW

697
21 Ocak 2020 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

PARİS PODYUMLARINDA 2020 İLKBAHAR-YAZ KREASYONU’NDA ORİNATAL MODA SHOW
Paris İlkbahar-Yaz 2020 Kreasyonlarının tanıtıldığı Paris Moda Haftasında Paris Moda Podyumlarında Orta Doğulu Stilistlerin hazırladığı birbirinden şık kıyafetler Carrousel du Louvre’da düzenlenen defilelerle Parisli moda severlere tanıtıldı.
Doğu’nun harikaları olarak adlandırılan Orta Doğu ülkelerinin moda tasarımcıları ilkbahar / yaz 2020 sezonunun trendlerini başkent Paris’in prestijli mekanı Carrousel du Louvre’da Doğu Medeniyetleri çerçevesinde moda defileleri, moda severlerin beğenisine sunuldu. Haute Couture Moda Defile Haftası Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen tanıtımla gerçekleşti.
Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Türkistan, Kırgızistan, Tacikistan’dan yükselen tasarımcıların çalışmalarının yanı sıra Lübnan, Mısır, Suudi Arabistan, Kuveyt, Libya, Tunus ve Fas’tan. Batı modasının geleneksel ve sessiz dünyasında çok az bilinen yetenekler, yaratıcılık ve kültürel zenginlikleri kapsamında hazırladıkları 2020 İlkbahar/Yaz Kreasyonları büyük beğeni topladı.
Stilistler Kreasyonlarını sanat ve tarihle ilişkili bir kentte üstelik modanın başkenti Paris’te ortaya çıkarmış olmaları çok büyük bir farklılık olarak algılandı. Oriental Fashion Show, nakışları, kumaşları elbette stilleri ve yüzyıllar boyunca kaftan gibi bir giysinin tarihine geri dönerek. Doğu ile Batı’yı bir araya getirmenin değerli aktörleri rolünü üstlendiler.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.