PARİS’TE ” 11 İL 11 YUVA ” DEPREMZEDELERE YARDIM GECESİ DÜZENLENDİ

443
28 Mart 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Fransa’nın başkenti Paris’te Melodie düğün salonu ev sahipliğinde düzenlenen ” Onbir İl Onbir Yuva ” Depremzedelere yardım amaçlı bir organizasyon gerçekleşti. Akşam yemekli olarak hazırlanan yardım gecesinde, genel olarak Paris’te sahne alan yerel sanatçılar ile Avrupa’nın diğer ülkelerinde çalışan bazı sanatçılar düzenlenen yardım etkinliğine sahneye çıkarak sesleriyle destek oldular.

İnsani açıdan hazırlanan bu anlamlı yardım gecesinin organizatörleri , Fikret Erkol, Serkan Soylu, İrfan Yıldırım ve Volkan Kastasia başta olmak üzere bir çok hayır sever geceye katkı sağladı. Depremde zarar gören 11 ile 11yuva kazandırılması düşüncesiyle planlanan yardım gecesinde, söz konusu iller adına, bu illerin ismi yazılı
t shirtlar yardım amacıyla geceye gelenlere ücret karşılığı giydirildi.

Depremde büyük zarar gören iller için destek vermek ve etkinlikde bulunan Fransız belediye başkanları ve Milletvekilleri’ni gecede görmek ülkemiz adına sevindiriciydi. Kısa ve anlamlı birer konuşma yapan söz konusu kişiler, konuşmalarında her türlü yardıma destek için hazır olduklarını dile getirdiler. İçinde bulunduğumuz Mübarek ramazan ayı dolayısıyla, oruç tutan davetliler için iftar sofrası hazırlanması ayrı bir güzellikti.

Yardım etkinliğinde sahne alanlar, Yaşar Bazancir’in sunuculuğunda :Eren Aydın, Leyla Soysüren,Grup Evan, Fikret Erkol, M.Özgür Çelik, Grup Özgü,Ferit Büyüker, The Voice Maissa, Şemsettin Karaca, Cevdet Canoğlu, Ozan Aslan, Grup Kardelen, Grup Artan, Seydi, Devran, ücretsiz sahne alarak yardım etkinliğine sesleriyle destek verdiler. Bu arada, gecede görev alıp hizmet verenlerin sayısı da az değildi.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

17 + = 23