PARİS’TE 2 TÜRK FİRMASI ULUSLARARISI KALİTE ALTIN YILDIZ ÖDÜLÜ ALDI

2,217
17 Ekim 2016 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te Uluslararası Kalite Altın Yıldızı Ödülleri dağıtıldı. Uluslararası Kalite Zirvesi yönetmeliği ile QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri esas alınarak, dünyanın 179 ülkesinden çeşitli firmaların başvuruda bulunduğu Altın Yıldız Kalite Ödülü alan firmalar arasında “Güzel İzmir Oteli “ ile “Garanti Leasing “ adlı iki Türk firması bulunuyor. İki Türk Şirketi kendi alanlarında Uluslararası Kalite Zirvesi Komitesi tarafından düzenlenen Altın kategorisindeki Uluslararası Toplam Kalite Ödülünü almak üzere seçilmiştir.
Kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluş Business Initiative Directions (BID) Paris, Londra, Madrid, Cenova, Frankfurt ve New York gibi pek çok sembol şehirde, 179 ülkeden onlarca şirketleri ve organizasyonları buluşturarak toplantılar ve kongreler düzenlenmiş olup, uzmanlar ve akademisyenler tarafından yapılan değerlendirmeler çerçevesinde hazırlanan değerlendirme ve oylama sonucunda “Güzel İzmir Oteli “ ile “Garanti Leasing “
Altın Yıldız Kategoride ödüle layık görülerek Toplam Kalite Yönetim Sürecinde büyük bir başarıya imza atmıştır.
Paris’te 16 Ekim 2016 tarihinde Hyatt Regency Otelinde düzenlenen Ödül Törenine, Ödülü Güzel İzmir Oteli temsilen Reyhan Kurtural (Otel Sahibi) ve (Genel Müdür) Sinem Kurtural Karakundakoglu ile Garanti Leasing firması Genel Müdür yardımcıları Altuğ Toksöz ile Koray Akhan ödülü Business Initiative Directions (BID) Kurucularından Jose E. Prieto’nun elinden aldılar. Bu tür Uluslararası kalite belirleyen kuruluşlardan 4’ncü kez ödül alan Güzel İzmir Oteli Müdüresi Sinem Kurtural-Karakundakoglu, “ Bize bu ödülü kazandırdığı için BİD’e teşekkür ediyorum. Kaliteli firmaların bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Tüm firmaların kaliteye yatırım yapmalarını öneriyorum. Biz Güzel İzmir Oteli olarak, Dünyanın çeşitli Kalite kuruluş firmalarından 4. Kez kalite ödülü aldık. İşletmemiz 1950 yılında kurulmuş ben 3’ncü kuşak yöneticiyim. Personelimi ve Üniversite’deki öğrencilerimi bu şekilde eğitiyorum. Çünkü Kalite her zaman bir adım öndedir. Dedi.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

5 + 5 =