PARİS’TE ” TURQUOİSE HOME ” YAPI MALZEMELERİ & EV DEKORASYONU SATIŞ MAĞAZASI AÇILDI

1,302
12 Eylül 2021 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

PARİS’TE ” TURQUOİSE HOME ” YAPI MALZEMELERİ & EV DEKORASYONU SATIŞ MAĞAZASI AÇILDI

Fransa’nın başkenti Paris’in banliyösü Sarcelles’te “Turquoise Home ” ismi altında Carrelage, Sanitaire ve Meuble gibi benzeri eşyaları toptan fiyatına parakende satışı yapan «Turquoise Home « üçüncü mağazasını açtı.

Bir evde olması gereken temel gereçlerin sergilendiği üç katlı mağazanın açılış kurdelesini Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Ali Onaner ile Türkiye’nin Paris Başkonsolosu Serdar Belentepe, Müsiad Paris Başkanı İlkan Cengiz ve Turquoise Home mağazalarının kurucusu Süleyman Çakmak ile birlikte kestiler.

Geçmişten günümüze kullanılan ev yapı malzemeleri ile Mobilya ve dekorasyon eşyasının satışı yapılan mağazanın açılışında, Paris’teki iş adamları kuruluşu “Müsiad ” üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Açılışa gelenlerin hoş bir zaman geçirmeleri için Paris’teki yerel sanatçılardan Sonay & Alko en içten şarkılarını ziyaretçiler için söyledi. Ayrıca ziyaretçiler için hazırlanmış çok zengin büfede çeşitli yiyecek ve içecekler vardı.

Turquoise Home mağazasina alış-veriş için gelenlerin mağazayı gezip beğendikleri eşya konusunda almayı düşündükleri eşya konusunda karar verebilecekleri zaman diliminde oturup rahat bir şekilde kahvesini çayını yudumlarken karar verebilecekleri kafeterya bulunuyor.

Turquoise Home mağazalarının kurucusu Süleyman Çakmak, Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve kaliteli Türk ürünlerini Paris’te tanıtmak için Turquoise Home Mağazalarını açtığını dile getiren Çakmak, şunları kaydetti: “Burada kullanılan, ev yapı malzemeleri ile tekstil ev ürünlerini yansıtan eşyaları Türkiye’den tedarik ederek Fransa’ya getirdik.

Banyo, mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam alanı ana kategorileri ile geniş ürün yelpazesini müşterilerimize zamanla bu yelpazeyi genişleterek sunmaya çalışıyorum. Çünkü bunlar bizim değerlerimiz. Bugün de açtığım iş yerimde bu tür eşyaları vatandaşlarımızla buluşturmaktan mutluluk duyduğunu.” söyledi.

Turquoise Home, geniş ve ferah mağazalarıyla oldukça keyifli bir alışveriş deneyimini müşterilerine yaşatıyor. Kalite ve modern tarz makul fiyatlı ürünleriyle tercih edilen Turquoise Home, Fransızların da evlerinin havasını değiştiriyor. Evini güzelleştirmek isteyen başkentliler, evleri için aradıkları çok şeyi Turquoise Home mağazalarında bulabilirler.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 12 = 17