KAZAKİSTANLI MODACILAR PARİS 2024 MODA HAFTASINDA

361
15 Eylül 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris Moda Haftasında Moda evleri ve tasarımcıların İlkbahar-Yaz 2024 sezonu için yeni kadın hazır giyim trendlerini tanıtmaya başladılar. Fransa’daki Kazakistanlılar Derneği, Kazakistanlı modacılar için Seine nehri üzerinde gemi gezintili moda defilesi düzenledi.

Paris’te Seine nehri üzerinde faaliyet gösteren bir gezinti gemisi üzerinde açık hava moda defilesi düzenleyen Fransa’daki Kazakistanlılar Derneği kadın giyim tasarımı yapan 5 farklı Kazak stilist modacının 2024 İlkbahar ve Yaz kreasyonlarını tanıttılar. Gelecek yıl başta abiye gece kıyafetleri olmak üzere günlük sokak kıyafetlerinden oluşan zengin bir moda defilesi sunuldu.

Fransa Kazakistanlılar Derneği, moda ile müziği düzenledikleri moda defilesiyle bağdaştırdılar. Kazak stilistlerin kreasyonlarının sunumu arasında kazak müzisyenleri de sahneye davet ederek, defileyi izlemeye gelen davetlileri müzik dinletisi ziyafeti çektiler.

Kazak modacılar arasından Malique markasının kurucusu Malika Usupova’nın yeni koleksiyon izleyicinin üzerinde çok büyük etki bıraktığı gözlendi. İlgiyi hak ettiğini ifade eden tasarımcı, gelecek sezon için zengin bir kolleksiyon hazırlamaya başladığını belirtti ve izleyicilerin görkemli bir koleksiyonu bulacaklarına vurguladı.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

7 + 3 =