KUAFÖR DENİZ KILIÇ DOĞUM GÜNÜNÜ PARİS’TE YAKIN DOSTLARIYLA KUTLADI.

781
18 Ocak 2022 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Doğum gününü dostlarıyla kutladı. Paris’te Deniz Kuaförün sahibesi Deniz Kılıç Cumartesi akşamı yeni yaşını yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı. İş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı Paris’teki OSTERİA Restoran’da doğum günü partisine katılım oldukça yoğundu.

Kuaför Deniz hanım doğum gününe davet etitği dostlarının rahat etmesi için özel olarak organize ettiği Osteria restoran’daki doğum günü partisinde çok keyifli anlar yaşandı. Deniz hanım, bütün gece oturmaksızın ayakta davetlilerle tek tek özel olarak ilgilenmesi dikkat çekti.

Partide Deniz Kılıç’ın giydiği şık elbise şık bir moda evi imzası taşırken, kırmıız beyaz ışıklı pasta (Yörem Pastanesi ekibi tarafından özel olarak tasarlandı. Yaklaşık 60 özel davetlinin katılımıyla gerçekleşen doğum günü, adeta bir görsel şölene dönüştü. Alkışlar arasında pastasını kesen Deniz hanımın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Deniz hanım özel olarak organize ettiği doğum günü partisi tüm gelenlerden büyük ilgi gördü. Deniz Hanımın doğum günü partisinde, ismi sır gibi saklanan bir arkadaşı tarafından Festina marka saat hediye edildi. Deniz Kılıç’ın yakın dostları olan Sonay & Alko grubu ile Yerel Sanatçılar, Şemsettin Karacan, Selçuk, Ozan Aslan ve genç yetenek İlknur Özge gecede sahne aldı.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 38 = 48