PARİS TURİZM FUARI’NA KATILAN TURZİMCİLER GELECEK YIL İÇİN ÜMİTLİ

1,193
29 Eylül 2017 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Türk turizminde çöküş yaşayan ve geçen yıl olduğu gibi sezonu beklenilenin altında kapatan turizmciler, önümüzdeki yıl için de iyimser bir tablo çizdi. Fransa’nın başkenti Paris’te geleneksel olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da 26-29 Eylül 2017 tarihlerinde 39. kez düzenlenen IFTM Top Résa – Uluslararası Turizm Fuarı’na, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da 20 ‘nün üzerinde Türkiye’ye turist götüren firma katıldı.
Paris Türk Kültür ve Tanıtma Müşavirliği’nin açtığı stantda yer alan turizm firmaları gelecek yıl Türkiye’ye turist götürebilmek için geniş kapsamlı bir tanıtım yapıp geçen yıllardaki kayıpları gelecek yıl telafi etmenin yollarını aradıklarını ifade eden bazı firma temsilcilere gelecek yıl için ümitli olduklarını söylediler. IFTM Top Resa Fuarı’nın açılışının ilk günü çok hareketli bir görünüm sergileyen Fuar alını turzimcileri ümitlendirdi.
Uluslararası Turizm Fuarı’nın açılışı dolayısıyla Paris Türk Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, Türkiye standında katılımcılar için kokteyle verdi. Kokteyl esnasında, Fuar’a katılan ve Türkiye’ye turist götüren bazı firmalar, ülkeyi ve turizm alanları tanıtma amacıyla tombala çekilişi düzenlediler, bazı firmalar uçak bileti hediye ederken kimi firmalar da tatil beldesinde bir hafta ücretsiz konaklama hediye ettiler.
IFTM Top Resa Uluslararası Turizm Fuarı’ndaki Türkiye standında yer alan firmalar, alfabetik sıraya görü şunlar : Afra Voyages, Atlas Global, Avrasya, Barbaros Yachting, Bemettour, Bodrum(Boytav) Celex Travel, İzmir Ticaret Odası, Deluxe Voyages, Trabzon Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Health&Travel Services, Konya Metropolitan Municipality, Loukum Tour, Mets Yachting, Mondial Tourisme, Pasha Tours, Paloma Hotels, Pantheon İnternational, Peninsula Tours, Sirene Belek Hotel/ Antalya Golf Club, Tab Turizm-Turquie Passion,Turquie Autrement, Wisdom & Blubluedays Travel, Pegasus Airlenes katıldı.

Kategori

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

55 + = 64