PARİS’TE SAĞLIKLI BESLENME UZMANI CELİNE CHALABİ’NİN TAVSİYELERİ

410
25 Mart 2024 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’te açtığı “Beslenme Danışmanlığı Ofisinde Beslenme Uzmanı Celine Chalabi’ye ” Beslenme Konusunu ” sizler için sorduk. Aşağıda bu konunun uzmanı olarak, sizler için beslenme tavsiyelerinde bulundu.

Beslenme Danışmanı Uzmanı Celine Chalabi’den beslenme üzerine önemli tavsiyeler. Beslenme danışmanı olarak, özellikle gıda kombinasyonları konusunda uzmanlaşmış biri olarak, amacım vücudunuzun işleyişini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bilgilerimi paylaşmaktır.

Mutfak tutkum, sindirim sorunlarıyla dolu yıllarla işaretlenen yolculuğumun gelişimini yönlendirdi. Bu kişisel deneyimi sezgisel bir şekilde ele alarak, beslenme kombinasyonlarının önemini kavradım. Bu keşiflerim gücüyle, beslenme alanında eğitim almaya ve özellikle de ayrı beslenme rejimine odaklanarak uzmanlaşmaya ihtiyaç duydum. Bu kapsamsı eğitim, özellikle Shelton’un çalışmalarına dayanarak, farklı yiyecekler arasındaki karmaşık etkileşimlerin ve bunların genel sağlığımız üzerindeki etkilerinin daha iyi anlaşılmasını sağladı.

Dengeli beslenme veya beslenme yeniden düzenlenmesi, sadece yiyecek tüketiminden çok daha fazlasını içerir ve sağlığımız, canlılığımız ve enerjimiz üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Tekrarlayan diyetlerden kaynaklanan hayal kırıklıkları veya sindirim sorunları artık yo, hiçbir şey yasak değil, her şey kombinasyonla ilgilidir ! Kişiselleştirilmiş rehberliğim, yaşam tarzınıza dayanır, birlikte, yiyeceklerin en iyi şekilde sindirilmesini sağlayarak kilo kaybını ve enerji kazancını teşvik eden menüler oluşturalım. Sağlığımıza dikkat ederken mutfak mucizelerini keşfedelim . Bilinçli ve aydınlanmış beslenme seçimleriyle kendimizi daha iyi tanımak için birlikte çalışalım. Bu mutfak ve beslenme macerasını sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyorum, böylece genel sağlığınıza katkıda bulunuyorum.

Rehberliğime gelence : Benim beslenme üzerindeki rehberliğim şunları içerir :
– Canlılık Değerlendirilmesi
-Beklentilerinize odaklanan beslenme yeniden düzenlenmesi
-Zevklerinize ve yaşam tarzınıza göre hazırlanmış menüler.
-Haftalık yüz yüze veya çevrimiçi rehberlik

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

+ 86 = 96