PARİSLİ TÜRK İŞ KADINI ASİYE SEZEN’İN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

710
20 Eylül 2023 tarihinde Tansu Sarıtaylı tarafından eklendi

Paris’teki iş dünyasının seçkin isimlerinden Asiye Sezen hanım, yeni yaşını geçen hafta sonu Oscar Palace’da yakın dostlarıyla birlikte kutladı. Asiye Hanım’ın Oscar Palace’daki doğum günü partisine, başta arkadaşları olmak üzere iş ve cemiyet hayatından yakın dostları katıldı.

Asiye Hanım’ın doğum günü kutlaması, akşam yemeği ile başladı. Samimi bir ortamda yenen yemeğin ardından sıra eğlenceye geldi. Asiye Sezen Hanım ile davetlileri, Eğlence mekanı Oscar’ın sanatçılarının çalıp söylediği bir birinden güzel ve anlamlı şarkılar eşliğinde eğlenirken bir de sürpriz yaşandı.

Oscar Palace’in genç sanatçı Eray’dan sonra sahneye gelen Cevdet Canoğlu, Şebnem Hanımın doğum gününe söylediği birbirinden güzel şarkılarla ayrı bir renk kattı. Doğum günü kutlamasında sürpriz olarak sahne alan Burçak Kaya ile Fikret Erkol, Asiye Sezen hanımın hiç beklemediği bir sürpriz yapmış oldular.

Alkışlar arasında doğum günü pastası gelen Asiye Sezen, dostlarıyla birlikte kestiği doğum günü pastasından sonra, bu mutlu günün akşamında müzik eşliğinde halaylar çekildi, Asiye hanımın onuruna meşaleler yakıldı. Asiye hanım, kendisini yalnız bırakmayan dost ve arkadaşlarına kısı bir teşekkür konuşmasında bulundu.

Kategori Tag

Yorumunuzu Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

70 + = 75